درباره ما:
ما ، شرکت بازرگانی بین المللی صدرا گسترآرتام، فعال در زمینه کالاهای کشاورزی و دامی هستیم که با سالها تجربه در زمینه خرید، واردات، حمل و توزیع انواع غلات، خوراک دام، گوشت منجمد/تازه، دانه های روغنی، مواد خوراکی و دیگر مواد غذایی از مبدا و واردات/بازاریابی به بازار داخلی، فعالیت می نماییم.
این شرکت، طیف گسترده ای از أنواع خوراک دام و کالاهای کشاورزی برای بازار ایران تامین می کند. خدمات و شبکه ‌های ما به ما این امکان را می‌دهد تا جایگاهی قوی در بازار تجارت کشاورزی داشته باشیم و بهترین قیمت‌ها و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
هدف شرکت ما، به عنوان یک سازمان سودآور نه تنها انجام تجارتی صادقانه و منصفانه است، بلکه همکاری با جامعه با رعایت موازین اخلاقی و همچنین درک نیازهای جامعه است.
ما نقش بسزایی در «زنجیره تامین مواد غذایی» در بازار ایران داریم که تولیدات بالادستی را تا فعالیت های خرده فروشی پایین دستی ارائه می کند. خدمات و شبکه‌ های ما در برزیل، امارات، ایتالیا، روسیه، اوکراین، هند و غیره ما را قادر می‌سازد تا جایگاهی قوی در بازار تجارت کشاورزی و مواد غذایی در ایران داشته باشیم و بدین ترتیب، بهترین قیمت ‌ها و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.